Rejestracja w KRS

Zarząd Stowarzyszenia Osiedle Rekreacyjne „Kłodowo” uprzejmie informuje wszystkich właścicieli i współwłaścicieli działek w Kłodowie, że po 4 miesięcznym okresie oczekiwania nasze Stowarzyszenie w dniu 17.06.2013 zostało nareszcie zarejestrowane i wpisane do Krajowego Rejestru Stowarzyszeń pod numerem KRS 0000465924. Posiadając osobowość prawną możemy teraz podjąć bardziej zorganizowane i skuteczniejsze działania. Problemów i spraw wymagających niezwłocznego uporządkowania jest wiele. Chcemy plan działania jak najszybciej skonsultować z możliwie wszystkimi współwłaścicielami działek, dlatego prosimy o liczne przybycie na zebranie w dniu 06.08.2013 o godzinie 18.00 które odbędzie się w Szczecinie w Zespole Szkół nr 4, ul. Kusocińskiego 3.

Porządek zebrania:

  1. Informacja o zarejestrowaniu Stowarzyszenia,
  2. Informacja na temat ochrony osiedla w Kłodowie (UWAGA: firma ochroniarska CODAR w dniu 01.08.2013 o godz 7.00 opuściła obiekt!)
  3. Informacja na temat doprowadzenia energii elektrycznej i wody
  4. Informacja na temat zaawansowania procesu zmierzającego do finalizacji uchwalenia Miejscowego Planu zagospodarowania Przestrzennego
  5. Inne informacje bieżące

Zapraszamy do przystąpienia do Stowarzyszenia, w ten sposób uzyskają Państwo realny wpływ na jego działanie i funkcjonowanie osiedla. Zainteresowanych członkostwem lub współpracą ze Stowarzyszeniem prosimy o wydrukowanie z naszej strony internetowej i wypełnienie deklaracji członkowskiej lub deklaracji osób wspierających Stowarzyszenie i przekazanie dokumentu na zebraniu sekretarzowi Stowarzyszenia. Prosimy o przygotowanie ewentualnych pytań na które chętnie odpowiemy, liczymy też na konstruktywne wnioski i sugestie dotyczące sposobu rozwiązania spraw i problemów o których będziemy rozmawiać.

5 802 odpowiedzi na „Rejestracja w KRS

Dodaj komentarz

mapka